FARMAVİZYON ECZACILIK FUARI 25-27 EKİM 2013

Farmavizyon Eczacılık Fuarı 25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında İstanbul CNR Ekspo Fuar Merkezi' nde gerçekleştirilecektir. CNR Holding kuruluşu CNR Ekspo Fuarcılık ve TEKB (Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği) iş birliğinde gerçekleştirilen organizasyona, CNR ve TEKB (Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği)koordinasyonunda içerisinde yer alan AKTİF FARMA eczacılığa davet edilmiştir.
12 bin metrekare alanda düzenlenecek Farmavizyon Eczacılık Fuarı'nda reçeteli ve reçetesiz ilaçlar, dermokozmetik, kişisel bakım ürünleri, bitkisel ürünler, ıtriyat ve kozmetik ürünleri, eczane donanımı ve ekipmanları, eczane sarf ve ambalaj malzemeleri ile diğer ürünlerdeki en son yenilikler vitrine çıkartmiştir

Her çeşit ilaç ve ilaç dışı ürünün incelenerek karşılaştırma imkanının oluşturulduğu fuarda eczacılar, tüm dünyadaki sektör gelişmelerini takip etme ve mevzuatlarla ilgili bilgilere ulaşma olanağı yakalıyor. Eczacıları, doktorları, eczane teknisyenlerini, sağlık yöneticilerini, sağlık çalışanlarını, öğretim üyelerini, öğrencileri ve ilaç-eczacılık ürün gruplarına yönelik üretici ve satıcıları buluşturan , önemli etkinliklere de ev sahipliği yapan Farmavizyon yerini almıştır.